Wypełnij pisankę kinderkiem

Utworzono dnia 26.03.2024

Szkolny Klub Wolontariatu po raz kolejny zorganizował wyjątkową akcję wielkanocną dla dzieci przebywających na oddziale onkologii w Białymstoku. Celem akcji było wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów i umilenie im czasu przed nadchodzącymi świętami.
     Wolontariusze przygotowali dla dzieci duże KINDER JAJKA, które zostały ręcznie pomalowane. W środku jajek znajdowały się słodkie upominki.

Dzieci z radością przyjmowały podarunki i z zaciekawieniem oglądały kolorowe niespodzianki. Na ich twarzach pojawiły się uśmiechy, a w oczach błysnęło szczęście.
      Akcja "Wypełnij pisankę kinderkiem" okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej oraz lokalnej udało się obdarować  chore na nowotwory dzieci drobnymi prezentami, a tym samym wywołać u nich radość i nadzieję.
      Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej akcji!

Wszystkim życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Wypełnij pisankę kinderkiem

Utworzono dnia 26.03.2024, 09:41