Wymiana kartkowa uczniów klasy V z dziećmi z innej szkoły

Utworzono dnia 22.12.2023

Na koniec grudnia nasi uczniowie z klasy V  tworzyli kartki z życzeniami świątecznymi dla uczniów klas V i VI ze Szkoły Podstawowej w Złotorii. Otrzymaliśmy także świąteczne pozdrowienia na własnoręcznie robionych kartkach od dzieci tamtejszej szkoły. Po wręczeniu korespondencji adresatom, nastąpiło wspólne odczytywanie ich treści. Piątoklasiści  mieli przy tym wiele radości. Trzeba przyznać,  że zarówno wysyłanie, jak i odbieranie pocztówek, to wielka frajda.

Mamy nadzieję, że nasi korespondenci  odczuwali podobne emocje.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Piątoklasiści  mieli przy tym wiele radości.

Mamy nadzieję, że nasi korespondenci  odczuwali podobne emocje.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Wymiana kartkowa