Wyjście do gospodarstwa rolnego

Utworzono dnia 11.04.2024

Dzisiaj, tj. 9 kwietnia nasze przedszkolaki z zerówki wybrały się na ekscytującą wycieczkę do dużego gospodarstwa rolnego państwa Ewy i Arkadiusza Bączyk, gdzie hoduje się krowy! Gospodarstwo przywitało nas serdeczną atmosferą i mnóstwem ciekawych dźwięków i zapachów.
     Już na samym początku powitały nas majestatyczne krowy, które dostojnie prezentowały się w swoich boksach i leniwie przeżuwały pokarm. Dzieci z zachwytem obserwowały te olbrzymie zwierzęta. Szczególną uwagę zwróciły na małe cielaczki, które z zainteresowaniem wystawiały do dzieci swoje główki.
     Wizyta w gospodarstwie rolnym była dla przedszkolaków niezapomnianym przeżyciem. Mogły one poznać zwierzęta i dowiedzieć się   jak wygląda codzienna praca na roli. To była prawdziwa lekcja przyrody i edukacji ekologicznej. Do szkoły wróciliśmy  szczęśliwi, z mnóstwem nowych wiadomości i pięknych wspomnień.
     Dziękujemy serdecznie pani Ewie za wspaniałą i interesującą prezentację gospodarstwa, i za słodkie upominki.

Wyjście do gospodarstwa rolnego

Utworzono dnia 11.04.2024, 10:06