Wielkanocna pogoń za jajkami w naszej szkole!

Utworzono dnia 03.04.2024

W dniach 25-27 marca 2024 roku uczniowie klas III, V i VIII wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu kulturowym "Easter Egg Hunt".

Była to wspaniała okazja do połączenia nauki z zabawą w wielkanocnym klimacie. Na terenie szkoły umieszczone zostały kolorowe stacje zadaniowe  a na każdej z nich znajdowało się zadanie do wykonania. Uczniowie, w grupach, musieli wykazać się sprytem, logicznym myśleniem i znajomością języka angielskiego, aby rozwiązać wszystkie łamigłówki.

Stacje zadaniowe były różnorodne i angażujące. Na jednej należało rozwiazać sudoku z obrazkami wielkanocnymi, na innej zaś rozwiazać łamigłowkę logiczną. Były też zadania sprawdzające znajomość słownictwa i gramatyki języka angielskiego.

Wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie, a przy okazji utrwalili wiadomości językowe i poznali nowe słówka związane z Wielkanocą.

Organizatorzy wydarzenia - nauczyciele języka angielskiego - gratulują wszystkim uczestnikom zaangażowania i pomysłowości.

Wielkanocna pogoń za jajkami w naszej szkole!

Utworzono dnia 03.04.2024, 16:32