SZKOLENIE Z OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ!”

Utworzono dnia 21.03.2018

12 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Srebrnej w sali z tablicą interaktywną odbyło się spotkanie ze strażakiem z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Zambrowie, młodszym brygadierem Adamem Wysmułkiem. Prowadzący w ramach ogólnopolskiej akcji „Czad i ogień. Obudź czujność!” zapoznał zebranych z niebezpiecznymi sytuacjami związanymi z ulatnianiem się czadu w pomieszczeniach oraz zachęcał do zainstalowania w domach czujników czadu – „cichego zabójcy”. Oprócz tego uczestnicy dowiedzieli się wiele ciekawych rzeczy na temat ochrony przeciwpożarowej, rozprzestrzeniania się ognia, zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach.

Wypadki z udziałem ognia jako czynnika sprawczego są częste w naszym powiecie i dlatego trzeba wiedzieć, jak można się przed nimi uchronić i odpowiednio zachować, aby do nich nie doszło.

SZKOLENIE Z OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Utworzono dnia 21.03.2018, 11:59

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.