Utworzono dnia 03.07.2015

Święto Niepodległości Polski

pod hasłem

„Kocham cię Polsko”

11 listopada obchodzimy w naszym kraju Święto Niepodległości. W tym roku była to 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Z tej okazji  w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez starsze klasy pod kierunkiem pani Katarzyny Dmochowskiej. Uczniowie przypomnieli okoliczności tego ważnego wydarzenia w historii polskiego narodu. Nie zabrakło wierszy i wspólnie śpiewanych pieśni patriotycznych. Podniosły nastrój tego święta podkreślały biało-czerwone kotyliony na piersi każdego ucznia i pracownika szkoły. Zostały one wykonane pod czujnym okiem pani Małgorzaty Truchel. Harcerze zapalili lampki przed pomnikiem poległych przy szkole.

Każdy Polak powinien pamiętać o tej wielkiej rocznicy i złożyć hołd tym,  którzy poświęcili życie za wolną Ojczyznę.

Utworzono dnia 03.07.2015, 18:20

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.