Sukces uczniów naszej szkoły

Utworzono dnia 02.06.2015

W dniu 05.05.2015r.  reprezentowaliśmy nasz powiat na wojewódzkim szczeblu   Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Drużyna w składzie: Kinga Natalia Dębek, Natalia Kacprzyk, Dawid Perkowski, Kamil Kołota  rywalizowała w konkurencjach takich jak:

• test z przepisów ruchu drogowego,
  • jazda sprawnościowa rowerem po miasteczku ruchu drogowego,
  • torze przeszkód oraz udzielanie pierwszej  pomocy.

Wojewódzki Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Turnieju BRD  wręczył podziękowanie oraz drobne upominki Pani Jadwidze Banasik za przygotowanie do uczestnictwa w Turnieju drużyny reprezentacyjnej, a uczniom  podziękowanie i drobne upominki za uczestnictwo.

Udział w finale wzbogacił  naszą  wiedzę i umiejętności z zakresu ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy.

Zdobyliśmy nowe doświadczenia  dotyczące jazdy sprawnościowej rowerem  i po miasteczku ruchu drogowego. Nasza obecność w finale przyniosła nam wiele satysfakcji i zadowolenia.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.