„Nauczyciel na medal 2023”

Utworzono dnia 19.01.2024

7 stycznia w Lipcowym Ogrodzie w Białymstoku odbyła się gala Plebiscytu Edukacyjnego 2023. Celem plebiscytu było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także posiadają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i rodziców.

Z wielką radością informujemy, że nauczycielka naszej szkoły Pani Katarzyna Jastrząb otrzymała zaszczytny tytuł „Nauczyciela na medal 2023” w kategorii klas 0-III w powiecie zambrowskim oraz zajęcie IV miejsce w województwie podlaskim. Pamiątkowy medal oraz dyplomy wręczyli Pan Adam Jakuć – redaktor naczelny ,,Gazety Współczesnej” i ,,Kuriera Porannego” oraz Pani Iwona Gaweł – Podlaski Kurator Oświaty.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nauczycielkę naszej szkoły, a Pani Katarzynie Jastrząb gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

„Nauczyciel na medal 2023”

Utworzono dnia 19.01.2024, 19:02