Kto czyta najpiękniej?

Utworzono dnia 03.07.2015

27 listopada 2015 roku odbył się szkolny konkurs czytelniczy „Mistrz pięknego czytania”, organizowany przez bibliotekę szkolną, który przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II –III i klasy IV – VI. Konkurs składał się z dwóch etapów: klasowego i szkolnego. Każdy uczeń czytał przygotowany przez siebie fragment książki, a potem tekst wskazany przez nauczyciela w klasie lub komisję. Brano pod uwagę dobór tekstu, płynność i tempo głośnego czytania, poprawność językową, zwracanie uwagi na intonację i znaki interpunkcyjne.

Mistrzami pięknego czytania zostali: uczennica klasy III – Weronika Ambroziak i uczeń klasy VI – Marcin Krakówka. Zwycięzcy otrzymali  nagrody książkowe i rzeczowe. Gratulujemy!

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.