„KOCHAMY WAS”

Utworzono dnia 31.01.2017

Kochamy Was” – to hasło uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Srebrnej.

Styczeń to miesiąc zimowy, pełen zimnych dni. Zdarzają się jednak takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych Babć i Dziadków. Dziadkowie są po rodzicach najbliższymi osobami dla dzieci, dlatego 18 stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbyła się uroczystość  z okazji Ich święta. Spotkanie przygotowane zostało przez dzieci z „zerówki” i uczniów klasy III  i ich  opiekunów – panią Marię Wyrzykowską i panią Małgorzatę Truchel. Życzenia, piosenki, wiersze, tańce, własnoręcznie wykonane upominki i oczywiście uśmiechy - tym wszystkim obdarowywani zostali Babcie i Dziadkowie naszych uczniów.

Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Jedna z sentencji głosi: Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert).

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy Im dużo zdrowia oraz długich lat życia.

„KOCHAMY WAS”

Utworzono dnia 31.01.2017, 15:20