Dzień świątecznego swetra

Utworzono dnia 22.12.2023

W Kanadzie i Stanach Zjednoczonych corocznie w trzeci piątek grudnia obchodzony jest Dzień Brzydkiego Świątecznego Swetra . W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły włączył się do obchodów tego dnia, i tym samym 15 grudnia w naszej szkole zrobiło się kolorowo i wesoło.

W ten osobliwy dzień korytarze naszej szkoły  stały się nieco bardziej kolorowe, świąteczne i przytulne, dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, którzy  ochoczo przyłączyli się do akcji. Choć pstrokaty sweter z nadrukiem renifera, choinki czy uśmiechniętego bałwana nie należy do szczególnie stylowych elementów garderoby, warto zrobić wyjątek i dać się ponieść magicznej atmosferze świąt. Noszenie zabawnego wdzianka z pewnością pozwoli nam szybciej poczuć klimat Bożego Narodzenia, ale też pokazać, że mamy do siebie dystans. A na to od czasu do czasu warto sobie pozwolić.

Dzień świątecznego swetra

Utworzono dnia 22.12.2023, 08:38