CHOINKA SZKOLNA

Utworzono dnia 31.01.2017

19 stycznia 2017 roku przy dźwiękach skocznych i lubianych melodii, w blasku migocących, kolorowych światełek, bawiły się na hali sportowej dzieci ze Szkoły Podstawowej w Srebrnej.

Choinkę szkolną zorganizowała Rada Rodziców, która zapewniła dzieciom poczęstunek
w postaci słodyczy, owoców, napojów i pysznych kanapek. Imprezę prowadził DJ Marcin Malinowski z pomocą pani Agnieszki. Każdy uczestnik mógł zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Pod czujnym okiem Mikołajowej -„Niezapominajki” prowadzone były różne konkursy i zabawy. O godzinie 20.00 pojawił się Mikołaj z prezentami.

Impreza była udana, na co wskazywały uśmiechnięte i zadowolone twarze  uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji.

CHOINKA SZKOLNA

Utworzono dnia 31.01.2017, 15:28