ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZENSTWO

Utworzono dnia 31.01.2017

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych jest tak samo ważne jak  w ciągu całego roku szkolnego. W tym szczególnym okresie dzieci narażone są na szereg niebezpieczeństw związanych z zimowym wypoczynkiem.

17 stycznia w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem policji, którego głównym celem było zwrócenie uwagi na aktywne i bezpieczne spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu, abyśmy w pełni sił i w zdrowiu mogli wrócić do szkoły w drugim półroczu.

Klasy IV – VI  dodatkowo uczestniczyły w pogadance dotyczącej bezpiecznego korzystania z Internetu i odpowiedzialności karnej związanej z niewłaściwymi zachowaniami i wpisami na portalach społecznościowych. Pan Marcin Korzeb z Posterunku Policji w Szumowie jeszcze raz wyraźnie podkreślił, że w sieci nikt z nas nie jest anonimowy i każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Korzystajmy więc z Internetu z głową, aby nikogo nie spotkały przykre niespodzianki.

Na koniec pan policjant wręczył wszystkim uczniom upominki ufundowane przez Urząd Gminy Szumowo – długopisy, latarki, zakreślacze. Serdecznie dziękujemy!

ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZENSTWO

Utworzono dnia 31.01.2017, 15:24