„W drogę po wiedzę i sukces… tym, którzy nas prowadzą”

Utworzono dnia 11.01.2018

W drogę po wiedzę i sukces… tym, którzy nas prowadzą” pod takim hasłem dnia 13 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowania przedszkolaków i pierwszaków.

Nasi najmłodsi złożyli uroczystą przysięgę w obecności całej społeczności szkolnej. W części artystycznej zaprezentowali umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, za poświęcenie i czujność oraz troskę o dobro wychowanków.

Na uroczystości obecny był Pan Wójt Gminy Szumowo – Jarosław Cukierman, który skierował do wszystkich najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył Pani Dyrektor Małgorzacie Helenie Cekało Nagrodę Wójta.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi. Tę niecodzienną uroczystość ze wzruszeniem oglądali rodzice naszych małych artystów. Końcowym akcentem był wspólny poczęstunek z udziałem wszystkich gości i organizatorów.

Ślubowanie

Utworzono dnia 11.01.2018, 19:11

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.