ŚLUBOWANIE

Utworzono dnia 11.11.2018

Dnia 11 października 2018r oku w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowania przedszkolaków i pierwszaków.

Na wstępnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły. Później przedszkolaki i pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne oraz taneczne. Złożyli uroczyste ślubowanie w obecności sztandaru szkoły, po czym zostali symbolicznie pasowani ołówkiem na przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej w Srebrnej . Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia otrzymali dyplomy oraz długopisy.

Najmłodsi podziękowali także nauczycielom za ich codzienną pracę, za trud, za wychowanie, za serce, za pomoc, za uśmiech.

Tę niecodzienną uroczystość ze wzruszeniem oglądali rodzice naszych małych artystów oraz nauczyciele. Końcowym akcentem był wspólny poczęstunek z udziałem wszystkich gości i organizatorów.

ŚLUBOWANIE

Utworzono dnia 12.11.2018, 21:04