MAMO, DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO!

Utworzono dnia 08.06.2017

Mama. To jedno słowo ileż kryje w sobie treści i zawsze kojarzy się z ciepłem domu rodzinnego. Z nim związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia, radości, troski.
Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W naszej szkole 29 maja 2017 roku odbył się uroczysty apel z udziałem zaproszonych mam, przygotowany przez uczniów klasy II i klasy V pod kierunkiem pań: Renaty Bączyk i Marleny Nowak. Pieczę nad oprawą muzyczną sprawowała pani Agnieszka Boguska.
Dekoracja przedstawiająca serce w kolorowych kwiatach wyrażała wdzięczność i szacunek należny każdej matce za jej ciężką i odpowiedzialną pracę oraz opiekę nad dziećmi. Swoje podziękowanie młodzi artyści wypowiedzieli słowami poetów i śpiewając piosenki dla mam. Każda mama otrzymała od swojego dziecka drobny upominek. Panie były bardzo wzruszone. Na zakończenie nauczyciele spotkali się z mamami na kawie i słodkim poczęstunku.

MAMO, DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO!

Utworzono dnia 08.06.2017, 15:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.