II miejsce w konkursie recytatorskim dla przedszkolaków

Utworzono dnia 24.05.2018

W dniu 12 maja w Centrum Kultury w Zambrowie, już po raz kolejny, odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków „O Nagrodę Misia Wierszownisia”. Po raz kolejny udział w tym przedsięwzięciu wzięła reprezentacja naszej szkoły, tj. dwoje przedszkolaków Aleksandra Pruszkowska i Wiktor Morawski . Ci Milusińscy przez naszą szkolną komisję, zostali najwyżej ocenieni w kwalifikacjach do wspomnianego wyżej konkursu. Sporo czasu zajęły kolejne próby, nie tylko recytacji, ale również umiejętności opanowania stresu i emocji do występu przed szeroką publicznością oraz blisko pięćdziesięcioosobową konkurencją. No i udało się. Ola wyrecytowała wiersz Aleksandry Wojtyły pt. „Kotek” i zajęła II miejsce w konkursie, natomiast Wiktor deklamując wiersz Elizy Sarnackiej-Mahoney „Wynalazek” wprawdzie nie znalazł się na podium, ale jego występ został nagrodzony wielkimi brawami. Serdeczne gratulacje dla naszych uczestników, jak również dla ich opiekunki – Pani Marii Wyrzykowskiej.

KONKURS RECYTATORSKI

Utworzono dnia 24.05.2018, 22:11