DZIEŃ DZIECKA Z MLEKPOLEM

Utworzono dnia 08.06.2017

31 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klas I – VI uczestniczyli na stadionie w Zambrowie w powiatowym Dniu Dziecka, zorganizowanym przez OSM „Mlekpol”. Organizator zadbał o to, aby dzieci miło i atrakcyjnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Chociaż aura momentami  nie sprzyjała zabawie, to każdy uczestnik imprezy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było pobawić się na dmuchańcach, uczestniczyć w różnych konkursach zręcznościowych i sportowych,  zajęciach plastycznych, warsztatach manualnych. Przygotowano wiele nagród dla uczestników, takich jak: notesy, kredki, smycze do telefonów, koszulki, magnesy, torby, zakładki do książek, sadzonki kwiatów. Najbardziej cieszyły własnoręcznie wykonane prace. Każde dziecko otrzymało darmowy pakiet: mleko, wodę, drożdżówkę, jogurt i loda. Atmosfera była wesoła i przyjemna. Po trzech godzinach pełnych wrażeń nastąpił powrót do Srebrnej. Ten dzień okazał się wyjątkowo udany.

Utworzono dnia 08.06.2017, 19:20