BAL KARNAWAŁOWY - „BAJKOWE POSTACIE”

Utworzono dnia 05.03.2017

W tłusty czwartek  23.02.2017 r. w Szkole Podstawowej w Srebrnej odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców pod hasłem “Bajkowe postacie”. Zabawę zorganizowali uczniowie klasy VI z wychowawczynią – panią Anną Marią Kossakowską. Pomogli również rodzice. Piękne dekoracje przygotowała pani Marlena Nowak.

Frekwencja na balu dopisała. Już od godziny 17.00, od pierwszych minut dyskoteki, podziwiać można było kolorowe, bajkowe przebrania dzieci.

Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców z klas 0-III oraz z klas IV-VI i wręczyło im nagrody rzeczowe. Wyróżnione osoby nagrodzono gromkimi brawami.

Kl. O-III

1. Kamila Konopka, kl. I – pirat,

2. Szymon Jaźwiński, kl. II – diabełek,

3. Mikołaj Jarząbek, kl. III - hrabia Dracula.

Kl. IV-VI

1. Paulina Dyszczyk, kl. IV – Pippi,

2. Patryk Brzóska, kl. V – piratka,

3. Michał Kurak, kl. VI – farmer.

Uczestnicy zabawy mogli popisać się umiejętnościami tanecznymi podczas  konkursów tańca na gazecie lub z balonami.

Imprezę uświetniła tradycyjna kawiarenka. Nie zabrakło, jak przystało na tłusty czwartek, domowej roboty pączków i pysznego ciasta.

Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas.

Utworzono dnia 05.03.2017, 17:38