Akcja charytatywna ,,I Ty możesz pomóc’’

Utworzono dnia 11.01.2018

Społeczność Szkoły Podstawowej w Srebrnej dołączyła do akcji charytatywnej na rzecz chorej Sylwii Paszkiewicz – Garczarek, 25 - letniej mieszkanki Zambrowa.

Organizatorem akcji charytatywnej ,,I Ty możesz pomóc’’ w naszej szkole była pani Jadwiga Banasik. Celem akcji była zbiórka plastikowych nakrętek od listopada do 15 grudnia 2017 roku.

W wyniku akcji zebraliśmy następującą ilość nakrętek:

- klasa ,,0’’ – 25 kg,

- klasy I – III – 15,5 kg,

- klasa IV – 29 kg,

- klasy V – VI – 37 kg,

- klasa VII – 7 kg.

Łącznie 113,5 kg.

Nakrętki przyniesione w ostatnim dniu zbiórki nie były ważone. Taka duża ilość zebranych nakrętek świadczy o wielkim zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli.

Akcja przerosła nasze oczekiwania. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Sylwii.

W dniu 15 grudnia 2017 roku organizator akcji, rodzic - pani Jolanta Perkowska i uczniowie przekazali zebrane nakrętki do Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie.

Wszystkim, którzy włączyli się w realizację, bardzo dziękujemy. Sylwii życzymy powrotu do zdrowia.

Akcja charytatywna

Utworzono dnia 11.01.2018, 19:33